Dzisiaj jest Piątek, 19 Gru 2014

On-Line

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Znajdujesz sie w:    
Array Drukuj Array
Borne Sulinowo - ul. Wyszyńskiego

M274

Mieszkanie w Bornem Sulinowie z pięknym widokiem na ogród sosnowy. Wspólnota Mieszkaniowa Zgoda - PHU ,,Administrator".

Mieszkanie przestronne, położone na II piętrze, o pow. 51,68m2 , składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju; pokój z loggią balkonową w zabudowie z widokiem na ogród: na podłodze linoleum przykryte wykładziną dywanową, ściany malowane; drugi pokój: na podłodze linoleum przykryte wykładziną dywanową, ściany malowane; kuchnia: na podłodze terakota, na ścianach w części roboczej glazura, ściany malowane, meble kuchenne, kuchenka na prąd Amica, okap Polan, lodówka Digitalinverter (na gwarancji), zmywarka Eektrolux, zlew dwukomorowy; łazienka z wc: na podłodze terakota, na ścianach glazura, prysznic z hydromasażem, pralka Beco, suszarka do ubrań Elektrolux, umywalka, muszla; przedpokój: na podłodze terakota, na ścianach panele, szafa wnękowa z lustrem;  do mieszkania przynależy piwnica (pow. 2,92m2); w całym mieszkaniu  okna PCV, drzwi zewnętrzne nowe, ciepła woda z sieci; opłaty ok. 430zł. (utrzymanie części wspólnych, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy); mieszkanie jest sprzedawane w całości z całym wyposażeniem; z lokalem związany jest udział do 276/10000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 18/3 o pow. 4735m 2; nieruchomość jest usytuowana blisko centrum, ogrodzona, ładnie zagospodarowana i każdy w ramach udziału korzysta z ogródka; jest wydzielona część na parkingi dla mieszkańców nieruchomości; mieszkanie godne polecenia !!!

Cena 124.000 zł

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

Szczecinek - ul. Plac Wolnośći

M273

Mieszkanie w ścisłym centrum z widokiem na deptak

Administrator Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa; czynsz ok. 
400 zł (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, ogrzewanie).Mieszkanie o pow. 63,30 m2, położone na I piętrze,
składające się z: trzech pokoi,  kuchni, przedpokoju, łazienki i WC; duży pokój z balkonem przeszklonym: na podłodze płytki pcv, na ścianach tapeta; drugi pokój: na podłodze płytki pcv, na ścianach tapeta; trzeci pokoj: na podłodze płytki pcv, na ścianach tapeta; kuchnia: na podłodze płytki pcv, na ścianach tapeta, w części roboczej glazura, zlew dwukomorowy, kuchenka gazowa i okap Amica; łazienka: na podłodze terakota, na ścianach do sufitu glazura, wanna obudowana, umywalka; WC: na podłodze terakota, na ścianach glazura, umywalka, muszla; przedpokój: na podłodze płytki pcv, na ścianach boazeria, na suficie kasetony, szafa wnękowa; w całym mieszkaniu okna drewniane, wodomierze, domofon, opomiarowanie, ciepła woda z sieci; do mieszkania przynależy piwnica; mieszkanie rozkładowe, słoneczne i od razu do zamieszkania.

Cena 193.000 zł

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

Szczecinek - ul. Polna

M272

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy 4- rodzinnej z ogrodem i garażem położone na parterze o pow. 53,90m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc; pokój (20,30m2): na podłodze panele, na ścianach tapeta, na suficie kasetony; pokój (18,30m2): na podłodze panele, na ścianach tapeta; kuchnia: na podłodze panele przykryte linoleum, na ścianach glazura i panele, na suficie tapeta, kuchenka gazowa Amica, zlew; łazienka z wc: na podłodze terakota, na ścianach glazura do sufitu, prysznic, umywalka, muszla; przedpokój: na podłodze panele, na ścianach panele, na suficie tapeta; ogrzewanie gazowe (piec gazowy znajduje się w piwnicy); do mieszkania przynależy piwnica (pow. 17,90m2 ); w mieszkaniu została wymieniona instalacja gazowa i elektryczna, okna PCV; z lokalem związany jest udział do1/4 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i użytkowaniu wieczystym działki gruntu nr 202 o pow. 0,0730ha. w ramach współwłasności właściciel korzysta z garażu o pow. 15m2 o raz z działki, która jest ładnie zagospodarowana przez właścicieli; mieszkanie zadbane, przestronne, usytuowane w spokojnej okolicy blisko jeziora Trzesiecko.

Cena 164.000 zł - DO NEGOCJACJI

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

Szczecinek - ul. Spółdzielcza

M271

Administrator Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa; mieszkanie o pow. 36,30m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju; piętro 4/4; duży pokój z drzwiami balkonowymi: na podłodze linoleum, ściany malowane; drugi pokój: na podłodze  linoleum, ściany malowane; kuchnia widna: na podłodze terakota, na ścianach glazura, kuchenka gazowa gorenja, lodówka, zlew, meble kuchenne; łazienka z WC:  na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna obudowana, piecyk gazowy termet, sedes, umywalka; przedpokój: na podłodze linoleum, na ścianach tapeta, szafa wnękowa; w całym mieszkaniu okna PCV; czynsz ok.230 zł; wodomierze; opomiarowanie; domofon; do mieszkania przynależy piwnica; mieszkanie ciche, słoneczne; mieszkanie jest umeblowane i od razu do zamieszkania.

Cena 95.000 zł

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

Szczecinek - ul. Słowiańska

M270

Administrator budynku ZGM - TBS ; opłaty ok.230 zł.(  fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych).

Lokal mieszkalny położony na III piętrze (poddasze), o pow. 48,33m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i kotłowni; duży pokój: na podłodze panele, ściany gładź, na suficie kasetony; drugi pokój: na podłodze panele, ściany gładź, na całej ścianie szafa w zabudowie stałej, na suficie kasetony; pokój mały: na podłodze panele, ściany gładź, na suficie kasetony; kuchnia: na podłodze linoleum, na ścianach i suficie panele, w części roboczej glazura, zlew, kuchenka gazowa GORENJE, okap ARDO, meble kuchenne, narożnik i stół; łazienka z wc: na podłodze terakota, na ścianach glazura i panele, sufit obudowany panelami, wanna zabudowana, sedes, umywalka, piecyk gazowy IMMERGAS; małe pomieszczenie, które służyło jako kotłownia; przedpokój: na podłodze panele i  na ścianach panele, na suficie kasetony; z lokalem związany jest udział do 86/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 77/2 o pow. 487m2; ogrzewanie gazowe z możliwością podłączenia do MEC; w całym mieszkaniu okna pcv; mieszkanie słoneczne, przestronne, zadbane, od razu do zamieszkania, w pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy.

Cena 114.000 zł - DO NEGOCJACJI

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

Szczecinek - ul. Kosińskiego

M269

Lokal mieszkalny  położony w budynku 2-rodzinnym o dwóch oddzielonych lokalach, z oddzielnymi wjazdami i wejściami; mieszkanie bezczynszowe o łącznej pow. 118,50m2 położone na piętrze, składające się z 3 pokoi,  kuchni,  WC, dwóch piwnic, pralni, klatki schodowej, korytarza oraz strychu do adaptacji na cele mieszkalne; pokój : na podłodze deski, ściany malowane; pokój przechodni: na podłodze deski, ściany malowane, piec kaflowy; trzeci pokój ze schowkiem: na podłodze deski, ściany malowane; duża kuchnia: na podłodze deski przykryte płytami, na ścianach do połowy płyta, kuchenka gazowa Amica, zlew dwukomorowy, piecyk gazowy, wanna, małą spiżarka; WC: na podłodze linoleum, na ścianach do połowy płyta, umywalka, muszla, mały schowek; korytarz: na podłodze deski, na ścianach i suficie tapetami; ogrzewanie gazowe; od strony ogrodu jest osobne wejście do dwóch piwnic, gdzie znajduje się również pomieszczenie, które może służyć jako kuchnia letnia albo pralnia, ponieważ jest doprowadzona woda i znajduje się WC; do lokalu należy własność  gruntu o pow. 278m2;  z lokalem związany jest udział do 43/100 części budynku, oraz gruntu w użytkowaniu wieczystym; na posesji znajduje się garaż; teren ogrodzony, zadbany z nasadzeniami: drzewa i krzewy owocowe, iglaki, róże;idealne miejsce  dla osób, które cenią ciszę, spokój i niezależność.

Cena 165.000 zł - DO NEGOCJACJI

[zobacz Wiecej]

więcej zdjęć

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3